Štítky: Analogové Snímače, piezoelektrický bzučák, vysoký tlak vysílač, o2 senzor, lambda sondy, elektron senzor, lambda sondy, lambda sondy toyota, keramické piezo, kryt rocker.

283.19 Kč
  • Skladem
  • w1182


AP02 Lambda sondy 0045420818 45420718 Pro Mercedes-Benz Smart FORTWO Coupe Cabrio

I. Skladem, Dodací a Záruční Položky Skladem odeslání Ihned Bezkonkurenční Cena Kvalita Záruka: 24 Měsíců II.OEM Číslo Dílu

MERCEDES-BENZ 45420718

MERCEDES-BENZ 0045420818

MERCEDES-BENZ 0065423918

MERCEDES-BENZ 0035428218

MERCEDES-BENZ 0045420718

MERCEDES-BENZ 0065424018

MERCEDES-BENZ 0035428318

MERCEDES-BENZ 003 542 82 18

MERCEDES-BENZ 004 542 07 18

MERCEDES-BENZ A 003 542 82 18

MERCEDES-BENZ 004 542 07 18

0 258 010 115,0 258 010 117,0 258 010 118

0 258 006 688,0 258 006 689,0 258 006 747

0 258 006 748,0 258 006 749,0 258 006 750

0 258 986 602,0 824 010 372,91974,250-24686

OPH087,OZA683EE20,SU11592,SU11590,570104

5S10137,5S10139,DOX-2044,889340050,9200-49350

2344881,16749,15124,25186,KN4-620,213-3928

0258006749,OXY461.050,ES20521-12B1,1.998.202

10.8202,38486,90074,466016355118,7481516,81516

0893081,7.05270.17.0,XLOS1474,V30-76-0039

III.Vhodné Pro Následující Mercedes-Benz Smart FORTWO Coupe (451) (2007/01 - /) Mercedes-Benz Smart FORTWO Cabrio (451) (2007/01 - /)

Mercedes-Benz TŘÍDY C Sedan (W203) (2000/05 - 2007/08)

Mercedes-Benz C-CLASS sportovní kupé (CL203) (2001/03 - 2011/06)

Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S203) (2001/03 - 2007/08)

Mercedes-Benz SL (R230) (2001/10 - 2012/01)

Mercedes-Benz E-CLASS Sedan (W211) (2002/03 - 2009/03)

Mercedes-Benz CLK (C209) (2002/06 - 2009/05)

Mercedes-Benz E-CLASS T-Model (S211) (2003/03 - 2009/07)

Mercedes-Benz CLK Convertible (A209) (2003/02 - 2010/03)

Mercedes-Benz SLK (R171) (2004/03 - 2011/02)

Mercedes-Benz CLS (C219) (2004/10 - 2011/02)

Mercedes-Benz A-CLASS (W169) (2004/09 - 2012/06)

Mercedes-Benz B-CLASS (W245) (2005/03 - 2011/11)

Mercedes-Benz M-CLASS (W164) (2005/07 - /)

Mercedes-Benz S-CLASS Sedan (W221) (2005/09 - /)

Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) (2006/01 - /)

Mercedes-Benz GL-CLASS (X 164) (2006/09 - /)

Mercedes-Benz TŘÍDY C Sedan (W204) (2007/01 - 2014/01)

Mercedes-Benz C-CLASS T-Model (S204) (2007/08 - /)

Mercedes-Benz CLC-CLASS (CL203) (2008/05 - 2011/06)

Mercedes-Benz GLK-CLASS (X 204) (2008/06 - /)

Mercedes-Benz E-CLASS (W212) (2009/01 - /)

Mercedes-Benz E-CLASS Coupe (C207) (2009/01 - /)

Mercedes-Benz E-CLASS Estate (S212) (2009/08 - /)

Mercedes-Benz E-CLASS Kabriolet (A207) (2010/01 - /)

Mercedes-Benz SLK (R172) (2011/02 - /) Mercedes-Benz C-CLASS Coupe (C204) (2011/06 - /)


  • Opakovatelnost: Pro 0 824 010 372,OPH087,OZA683EE20,SU11592,SU11590
  • Hystereze: 35428218,35428318,45420718,45420718,45420818
  • Rozsah Měření: 0 258 010 117,0 258 010 118,0 258 006 688,0 258 006 689
  • Citlivost: 0 258 006 747,0 258 006 748,0 258 006 750,0 258 986 602
  • Lineární: 65423918,65424018,003 542 82 18,004 542 07 18
  • Usnesení: A 003 542 82 18 004 542 07 18,0 258 010 115
  • Typ Snímače: Piezoelektrické


Napsat recenzi

Související produkty