Štítky: vlákno sc, mikrotik poe, ftth, konektor sc upc, konektor sc, konektor upc, mikrotik router, UPC, mikrotik switch, sfp.

277.75 Kč 326.76 Kč
  • Skladem
  • w173


Vlastnosti

1) typ Konektoru: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA 2) Objímka End-face: PC, UPCAPC 3) Základní Typ: Single-mode (SM: 9/125um), Multimode (MM: 50/125um nebo 62.5/125um) 4) Kabel Množství: Simplex, Duplex, 6cores ,12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores... 5) Průměr Kabelu: φ3.0mm,φ2.0mm, φ0.9mm 6) Délka Kabelu: 1, 2, 3 m nebo na míru 7) typ Kabelu: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum ,Obrněná


  • Certifikace: NIC
  • Položka Délka: 1m
  • Značka: Joinwit
  • Kompatibilní: TP-link
  • Původ: KN(Původu)
  • Typ Konektoru: SC/UPC
  • Velikost: 10*10*10
  • Číslo Modelu: SC UPC-SC UPC
  • Vlákno Typ: Single Mode


Napsat recenzi

Související produkty